Dlaczego my?

 • Niskie ceny
 • Brak opłat instalacyjnych
 • Bez ukrytych kosztów
 • Gwarancja dostępności na poziomie 99,5%
 • Solidny sprzęt renomowanych firm
 • Najnowsza technologia dla Twojej wygody

Serwery www

Co to jest i do czego ma to służyć?

Serwer www to nic innego jak udostępnienie zasobów komputera osobom prywatnym czy firmom. Do zasobów komputerowych zalicza się, m.in:

 • określenie objętości dysku twardego
 • transfer przesłanych danych
 • ilość obsługiwanych domen na 1 serwerze
 • udostępnianie możliwość obsługiwania baz danych

Spotykamy dużo firm, które udostępniają serwery bezpłatnie oraz odpłatnie. Serwery www oraz hosting wordpress, które są zazwyczaj bezpłatne wyświetlają niechciane reklamy, mają małą przepustowość łącza, bądź nie ma na nich umożliwionej obsługi baz danych. Zdarza się także, że nie obsługuje podstawowych języków skryptowych.

hosting stron internetowych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwer www

 

 

 

 

 

Serwery www stacjonują w Częstochowie, gdzie są odpowiednio zabezpieczone.

Jeśli nie wiesz, jaki wybrać pakiet dla swojej witryny, napisz do nas. Doradzimy ile miejsca i transferu danych potrzeba na Twoją stronę internetową.

 

 

Czym jest strona internetowa bez hostingu stron internetowych?

Niestety, aby działała strona internetowa potrzebny jest serwer wirtualny (serwer www). Do witryn, które będzie przeglądać kilka osób może posłużyć nam nawet nasz komputer, ale jeśli strona ma działać bez problemów 24/h dobę musi to być maszyna, która jest cały czas pod nadzorem specjalistów.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru serwera stron internetowych?

Większość witryn internetowych posiada system zarządzania treścią (CMS). Takie systemy potrzebują użycia baz danych MySQL. Wszystkie informacje znajdujące się na stronie przechowywane są w odpowiednich rekordach w naszej bazie. Hosting stron internetowych musi być wyposażony w system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Każdy serwer www, który posiadamy w ofercie obsługuje SQL dzięki czemu nie musisz martwić się o działanie swojego portalu. U nas w łatwy sposób dodasz nowe bazy MySQL poprzez panel zarządzania stroną DirectAdmin. System jest w języku polskim, dzięki czemu jeszcze szybciej skonfigurujesz swoją stronę.

 

Bezpieczeństwo Hostingu www

Hosting stron internetowych został odpowiednio zabezpieczony przez naszych specjalistów. Automatyczne kopię zapasowe pozwalają na przywrócenie stron w razie utraty danych.

Serwer www

W razie problemów z konfiguracją strony zawsze możesz zapytać naszych ekspertów. Z wielką chęcią udzielą Ci takiej odpowiedzi.

Czemu nasza firma?

Nasza firma zajmuje się hostingiem stron internetowych od lat. Stawiamy na profesjonalizm i wymagania klienta. Nasze ceny i jakość usług konkurują z najlepszymi w Polsce. Hosting stron internetowych musi służyć klientowi, działać 24h/dobę i być odpowiednio zabezpieczony. Takie wymagania spełnia nasza firma, a coraz większa grupa klientów trafia pod nasze skrzydła.

 

Serwery WWW to usługa polegająca na udostępnianiu Klientom przestrzeni dyskowej oraz narzędzi do jej administracji. W ramach dostępnej powierzchni dyskowej serwer zapewnia utrzymanie firmowej strony WWW, kont e-mail, baz danych, obsługę wielu domen oraz wygodne zarządzanie usługami.

Serwer WWW w serwisie hosting-plock.pl dostępny jest w czterech wariantach: darmowy, serwer www, serwer reseller, serwer dedykowany

Do lepszego korzystania z sererwa www polecamy programy: Total Commander bądź File Zilla

 

Nasze serwery www korzystają ze sprzętu serwerowego najwyższej klasy. Serwery te oparte są o najszybsze procesory Intel Xeon dzięki którym Twoje witryny generowane są w ciągu mikrosekund.

Nasza serwerownia stosuje najwyższej klasy dyski twarde przetestowane przez światowych producentów oraz korzystamy z najlepszych klas pamięci. Działania naszych serwerów są stabilne i działają bez żadnych komplikacji.

Gwarantujemy dostępność naszych usług w 99,5% !!!

Do naszej oferty wprowadziliśmy tanie serwery dedykowane linux. To pozwoliło nam zasięgnąć większych firm oraz grup internetowych. Od 2012 roku wraz ze zwiększeniem oferty współpracujemy z klientami zza oceanu.

Wszystkie nasze serwery są dodatkowo zabezpieczone oraz posiadają Anty-Spam, tzw. SpamAssassin.

 

Po co komu serwer www?

Serwer www

Postawienie strony internetowej niestety wiąże się z zakupem hostingu. Mamy możliwość oczywiście wyboru:

 • postawienie strony na darmowym hoście
 • postawienie strony na płatnym hostingu
 • postawienie strony na własnym komputerze

Metod mamy wiele ale która jest najlepsza?

Otóż wybór tu możemy zdefiniować na kilka sposobów. darmowe hostingi niektóre mają w sobie reklamy. Na stronach firmowych nie wyglądałoby to zbyt estetycznie. Oczywiście są hostingi bez reklam, aczkolwiek nie mają w sobie tak wiele możliwości i pomocy technicznej jak płatny serwer www.

Zostaje nam więc wybór płatnego hostingu. Musimy zastanowić się po prostu jaki plan potrzebujemy. Czy będziemy umieszczać dużo zdjęć, czy filmów na stronie. Im więcej informacji tym większy transfer oraz pojemność hostu nam będzie potrzebna.

Nie możesz zdecydować się który plan wybrać? Napisz do nas a na pewno pomożemy Ci dopasować odpowiednie serwery www do Twojej witryny.

Dziękujemy wszystkim za współpracę z nami i życzymy szerokich pasm :)

Facebook DirectAdmin Stopka